Hakkımızda

Çorlu Yunusları Su Sporları olarak, alanında uzman eğitmen kadrosu ile kaliteli havuzda yüzme kursu ve dalış eğitimleri açmaktadır.
Su Sporları Merkezimiz dalış ve yüzme kursları ile profesyonel yüzmeyi ve dalmayı öğretmek, bireylerin sosyal anlamda gelişimini desteklemek, kaliteli yaşamasını sağlamak ve tüm bunları keyifli hale getirerek ülkemizde ve uluslararası düzeyde profesyonel yüzücüler yetiştirmeyi hedef edinmektedir.

Ülkemizde son günlerde spora olan ilginin artması sonucu, ‘’Sporu sadece zayıflamak için yaparım’’ algısının yerine, ‘’Spor yaparım; çünkü sağlıklı ve kaliteli yaşamak istiyorum‘’ algısının oluşması, hedefimizde kararlı yürümemiz için bir adım daha atmamızı sağlamıştır.

Çorlu Yunusları Su Sporları olarak hedefimize giden yolda attığımız adımlardan birisi, kurslarımız ile yüzme ve dalış sporunu sevdirmek ve öğretmek iken diğer adımlarımızı, yüzmenin ve dalışın keyifli yönünü göstermek, yaşam kalitemizi arttırdığını farkettirmek olarak sıralamaktayız.

Tüm bunları uzman eğitim kadromuz ile yapmakta, yüzme ve dalış eğitimi ve su sporları eğitimi sonrası hizmet ve desteğimizi sizlere sunmaktayız. Çorlu Yunusları Su Sporları olarak her adımımızı sizlerle atmak istemekteyiz.

4 Mevsim Havuz Keyfi


Yaz ve Kış sezonunda ister yüzme kursu, ister serbest yüzme için bize katılabilirsiniz


Şimdi Başvur